Правила користування

RailwayBot

👋 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Клієнт

будь-яка фізична, юридична особа та фізична особа-підприємець, яка акцептувала цю публічну оферту.

Railwaybot

чатбот, що надає послуги в рамках свого функціоналу  на відповідній платформі.

Постачальник

ТОВ «Чатбот»

Сервіс

вид послуги, що надається за допомогою Railwaybot.

Сервіси в рамках Railwaybot є платні та безоплатні.

Безоплатний сервіс

сервіс, що надається в рамках послуг Railwaybot безкоштовно та має кількісні та якісні обмеження.

Платний сервіс

сервіс, що надається в рамках послуг Railwaybot з наданням додаткових можливостей Клієнту за окрему плату на разовій або постійній основі.

Пошук квитків 

Railwaybot перевіряє наявність квитків на вказаний вами маршрут відповідно до пункту та дати відправлення-прибуття поїзда.

Продаж квитків 

оформлення електронних перевізних документів та/або бланку замовлення, здіймання плати за відповідних квиток здійснюється АТ КБ «Приватбанк». Кінцевим отримувачем коштів при купівлі квитка є Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця».

Ці правила використання Railwaybot та публічна оферта (далі  "Угода") - це юридична угода між Постачальником, який надає послуги через Railwaybot, з одної сторони, та Клієнтом,  який приймає цю публічну оферту, з іншої.

Клієнт погоджується та приймає умови даної Угоди (оферти) конклюдентними діями, а саме шляхом використання платформи Railwaybot. Будь-яка взаємодія з ботом Railwaybot на будь-яких з платформ підтверджує факт прийняття та даної Угоди та оферти взагалі.

 ПОСЛУГИ ЩО НАДАЄ RAILWAYBOT

Railwaybot надає послуги:

 пошуку квитків

 агентські послуги з продажу квитків

В рамках послуг Railwaybot надає сервіси:

📃 ПРОДАЖ КВИТКІВ

Продавцем квитків в чатботі Railwaybot  виступає АТ КБ «Приватбанк» (далі Приватбанк). Дії в рамках оформлення електронних перевізних документів та/або бланку замовлення, здіймання плати за відповідний квиток та  інші супутні дії здійснюються Приватбанком.

Кінцевим отримувачем коштів при купівлі квитка є Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця». Питання щодо списання коштів в рамках купівлі-продажу квитків, повернення таких коштів та інші супутні питання відносяться до компетенції Приватбанку.

Для вирішення питання що відносяться до компетенції Приватбанку ви можете скористатись відповідними для цього ресурсами, які ви можете знайти 👉 тут .

🚂 ПЕРЕВІЗНИК

Послуги перевезення надає Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця». (далі «Перевізник»).

Ми не несемо відповідальності за послуги, які надає Перевізник.

Перевезення здійснюється відповідно до правил встановлених Перевізником, з якими можна ознайомитися на сайті.

📩 ЕЛЕКТРОННИЙ КВИТОК ТА БЛАНК ЗАМОВЛЕННЯ

За результатами купівлі ви можете отримати Електронний Квиток, або Бланк Замовлення.

Електронний проїзний документ дає можливість проїзду без звернення у касу Перевізника.

Бланк замовлення не дає можливості проїзду. Бланк замовлення необхідно обміняти у касі.

Ми не відповідаємо за те, який з цих документів ви отримуєте за результатами купівлі. Вид документу визначається Перевізником.

Будь-ласка, будьте уважні, коли отримаєте квиток та перевірте чи він дає можливість проїзду.

📃 ІНФОРМАЦІЯ ПРО КВИТКИ

Ми отримуємо інформацію про квитки за допомогою API організацій-партнерів на договірних умовах.

API – прикладний інтерфейс програмування (Application Programming Interface). Це набір готових класів, процедур, функцій, структур і констант, що надаються додатком (бібліотекою, сервісом) або операційною системою для використання у зовнішніх програмних продуктах.

Ми не гарантуємо точність інформації отриманої через API.

📍 ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

Ви можете повернути квитки відповідно до 👉  правил Перевізника., а також 👉 Приватбанк.

💲 ЦІНА

Ціна квитків встановлюється Перевізником.

Ми виступаємо в якості агента між вами та перевізником. За посередництво у якості агент ми отримуємо комісію, яка є складовою ціни квитка.

💎 СЕРВІСИ ТА ПІДПИСКА

Разові платні сервіси – це сервіси, що одноразово після сплати вартості сервісу надають вам розширений спектр функцій та можливостей в чатботі Railwaybot. Оплата за такий сервіс відбувається один раз шляхом списання коштів з банківського рахунку або рахунку в електронній платіжній системі Клієнта.

Вартість сервісів та підписок визначається Railwaybot самостійно та може змінюватись за його одностороннім рішенням.

Про вартість сервісів та підписки Railwaybot повідомляє за допомогою інтерфейсу перед тим як надати можливість Клієнту погодитись на отримання та оплату сервісу.

Про зміну вартості сервісів та підписок Railwaybot інформує тут.

Railwaybot не несе відповідальність за не ознайомлення Клієнта з правилами оплати сервісу(підписки) та не відшкодовує автоматично списані кошти з банківського рахунку в рамках оплати сервісу (підписки) незважаючи на фактичне не використання можливостей сервісу або підписки Клієнтом.

Завершити отримання сервісу та/або підписки ви  можете самостійно скориставшись командою “/account_stop”. Після підтвердження завершення отримання сервісу (підписки) автоматична оплата сервісу (підписки) завершується з 1 числа наступного місяця.

Кошти вже сплачені за поточний та попередні місяці отримання сервісу Клієнту не повертаються.

💳 ОПРАЦЮВАННЯ ПЛАТЕЖІВ

Для купівлі квитків та оплати сервісів вам необхідно буде ввести номер банківської картки.

Ми не обробляємо дані вашої банківської картки. Всі платежі для купівлі квитків здійснюються за допомогою платіжного сервісу на зразок https://liqpay.ua.

Усі платежі для оплати сервісів та підписки здійснюються за допомогою  окремого платіжного сервісу на зразок https://wayforpay.com

Для оплати Клієнту необхідно буде ввести номер банківської картки на платіжній сторінці  платіжного сервісу або пройти авторизацію через відповідний віджит та веб-сторінку Liqpay та Wayforpay відповідно.

Ми не несемо відповідальності за роботу платіжних сервісів і не гарантуємо, що вони функціонуватимуть коректно. Ви можете ознайомитися з правилами платіжних сервісів за допомогою посилань, які вони надають на своїх сторінках.

Ми не несемо відповідальності за списані кошти в рамках надання агентських послуг з продажу квитків. При покупці квитків, кінцеву вартість квитка та агентських послуг з продажу квитків з Вас списує ПриватБанк.

Всі спори щодо списання, повернення та відшкодування коштів списаних ПриватБанк , в рамках покупки квитків, мають адресувати відповідно ПриватБанк.  Для оскарження звертайтесь відповідно до Правил АТ КБ “ПриватБанк” https://privatbank.ua/about/contacts .

📱 ПЛАТФОРМИ

Ми надаємо послуги за допомогою платформ Facebook, Telegram, Viber, iOS/Android-додаток.

Правила та функціонал цих платформ періодично змінюється, тому ми не можемо гарантувати що Чатбот функціонуватиме коректно у будь-який момент часу.

 ОБМЕЖЕННЯ

Забороняється використовувати Чатбот для:

 протизаконних та шахрайських дій

 створення навантаження на Railwaybot

🔒 ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Клієнт може скористатися Railwaybot, не розкриваючи свої персональні дані. Railwaybot не вимагає персональної інформації як умови використання платформи.

Railwaybot збирає лише такі дані Клієнта:

Ваші персональні дані ми передаємо Перевізникові для оформлення електронного квитку або бланку замовлення, а також для ідентифікації квитка в випадку необхідності.

Якщо у вас є питання  щодо персональних даних – пишіть на [email protected]

📧 ІНФОРМАЦІЯ ПРО RAILWAYBOT

ТОВ «Чатбот»

Адреса: 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Шевченківський район вулиця Мечникова  буд. 10Б оф. 402

E-mail: [email protected]


ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ТА СЕРВІСІВ RAILWAYBOT

Назва послуги/сервісу

Опис  послуги/сервісу

Ціна

Пошук квитків

Пошук квитків за будь-якими направленнями. Кількість необмежена

Безкоштовно

Агентські послуги з продажу квитків

Посередницькі послуги між Клієнтом та АТ КБ “Приватбанк” з покупки наявних квитків за обраним напрямом

Агентська винагорода Railwaybot включена у вартість квитка